Parkiet Finishparkiet

Wybór podłogi nie zawsze jest prosty i nie powinien być podejmowany w przeciągu jednej chwili. Należy dobrze się zastanowić, rozejrzeć, co jest dostępne i mieć świadomość, że istnieją nie tylko panele, które zdominowały rynek. Są tanie, stosunkowo wytrzymałe, ale nie jedyne. Znacznie ciekawsza może być nasza propozycja, mianowicie finishparkiet i finishdeska.

Podłogi - Finishdeska

Wykończenie warstwy wierzchniej: lakier lub olejowosk, a także szczotka. Podłoga z prawdziwego drewna, uniwersalna i odporna na zmiany mody, do zastosowania w mieszkaniach i biurach. Zapewnia dobre samopoczucie i komfort. Pojedyncza deska o wymiarach: 1200 mm długości, 140 mm szerokości, 14 mm grubości pokryta jest siedmioma warstwami lakieru. Pierwsza to warstwa podkładowa, a kolejne sześć – to warstwy lakieru ekologicznego, nanoszonego najnowocześniejszą techniką i utwardzane promieniami UV. Po tym procesie na 1 m2 parkietu znajduje się ok. 90 g lakieru, kilkunastokrotnie przewyższającego twardością lakier nakładany tradycyjną metodą. Lakier nanoszony taką techniką jest trwale związany z drewnem i nie łuszczy się. Produkt można wykorzystać przy instalacji ogrzewania podłogowego. Gwarancja na finishdeskę wynosi 50 lat.

Podłogi - Finishdeska XXL

FINISHDESKA XXL to jedna z najnowszych propozycji w ofercie FinishParkietu. Wyróżniająca się niebanalną estetyką podłoga, idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w duchu nowoczesnych trendów europejskich oraz światowych. Starannie wyselekcjonowane deski dębowe i jesionowe dają poczucie elegancji i komfortu użytkowania. Wymiary: grubość 15 mm, szerokość 160-180 mm, długość 1600-2000 mm.

Podłogi - Finishjodła Francuska

FINISHDESKA XXL to jedna z najnowszych propozycji w ofercie FinishParkietu. Wyróżniająca się niebanalną estetyką podłoga, idealnie komponuje się z wnętrzami urządzonymi w duchu nowoczesnych trendów europejskich oraz światowych. Starannie wyselekcjonowane deski dębowe i jesionowe dają poczucie elegancji i komfortu użytkowania. Wymiary: grubość 15 mm, szerokość 160-180 mm, długość 1600-2000 mm.

Podłogi - Finishparkiet

Wykończenie warstwy wierzchniej: lakier lub olejowosk, a także szczotka. Podłoga ta wykonana jest z prawdziwego drewna, uniwersalna i odporna na zmiany mody, do zastosowania w mieszkaniach i biurach. Zapewnia dobre samopoczucie i komfort. Pojedyncza klepka o wymiarach: 490 mm długości, 70 mm szerokości, 14 mm grubości pokryta jest siedmioma warstwami lakieru. Pierwsza to warstwa podkładowa, a kolejne sześć – to warstwy lakieru ekologicznego, nanoszonego najnowocześniejszą techniką i utwardzane promieniami UV. Po tym procesie na 1 m2 parkietu znajduje się ok. 90 g lakieru, kilkunastokrotnie przewyższającego twardością lakier nakładany tradycyjną metodą. Lakier nanoszony taką techniką jest trwale związany z drewnem i nie łuszczy się. Produkt można wykorzystać przy instalacji ogrzewania podłogowego. Gwarancja na Finishparkiet wynosi 50 lat.

Finishparkiet i finishdeska nowoczesność w świcie podłóg

Jeśli dotąd o niej nie słyszałeś warto ją poznać, gdyż może być tym, czego potrzebujesz we własnym domu, niezależnie od tego czy to domek jednorodzinny, czy mieszkanie. Pod tą nazwą kryje się podłoga dwuwarstwowa, która jest lakierowana oraz olejowana, a dodatkowo fazowana aż czterostronnie. Jest to element naszej stałej oferty, choć jeszcze nie jest rozpowszechniona. Można powiedzieć, że w świecie podłóg jest to najnowszy trend mody, chociażby dlatego warto się zainteresować finishparkietem i finishdeską.

Poza dokładnym lakierowaniem podłoga ma znacznie więcej zalet, o których watro wiedzieć. Przede wszystkim należy podkreślić, że wykonana jest z prawdziwego drewna. Nie ma w niej sztuczności ani nie udaje drewnianych elementów i klepek. Finishdeska jest zawsze najwyższej jakości o co dbamy od początku w każdej z proponowanych przez nas podłóg. Choć obecnie często jest wybierana z uwagi na modę, tak naprawdę jest uniwersalna i sprawdzi się na długie lata. Pasuje doskonale do wnętrz domu, jak i do biur potrzebujących czegoś stylowego i wytrzymałego.

Zaskakująca różnorodność finishaprkietu i finishdeski

Posiadanie finishparkietu czy finishdeski zapewnia bardzo dobre samopoczucie oraz komfort, gdyż drewno daje ciepło, poczucie bezpieczeństwa i dom posiadający drewniane elementy staje się bardziej przytulny. Daje schronienie przed wszystkim. Wiemy o tym, dlatego proponujemy naszym klientom szeroki wybór podłóg, dopasowanych do każdego wnętrza, niezależnie od jego kolorystyki. Zazwyczaj używamy dębu i jesionu do produkcji podłóg, a wśród nich można wyróżnić także klasy: select, natura, rustical i wersje: thermo antyk, bielony natura, bielony szczotkowany, latte macchiato, cafe latte. Nazwy te odnoszą się przede wszystkim do kolorystyki finishdesek. Widać przy tym, że wybór jest duży i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zasady produkcji i pielęgnacji

Deski mogą być układane równolegle obok siebie po skosie lub w jodłę podłogi. Zajmujemy się tym my, więc nie musisz obawiać się, że po zamówieniu podłogi zostaniesz sam. Dbamy, aby wszystko wyglądało zgodnie z oczekiwaniami, a nawet lepiej. Jesteśmy godni zaufania, gdyż mamy wieloletnie doświadczenie w układaniu oraz dbaniu o podłogi wszelkiego rodzaju. Pomagamy także zadbać o konserwacje finishparkietu i znaleźć odpowiednie środki do jego pielęgnacji. Finishparkiet i finishdeska są lakierowane fabrycznie bezpiecznym lakierem 7 warstw, nanoszonym przy użyciu najnowszej technologii i utrwalaczy oraz suszony promieniami UV. W przypadku podłóg olejowanych nanoszony jest olejowosk fabryczny osmo 3 warstwy utrwalany i suszony promieniami UV. Daje to znacznie lepsze efekty, niż tradycyjna metoda lakierowania i olejowania. Parkiet staje się mniej narażony na niebezpieczeństwa związane z codziennym użytkowaniem. Każdy finishparkiet, który zostaje u nas zamówiony ma gwarancję aż 50 lat.