Mazurska Deska – nowe podłogi w naszej ofercie

Drewniana podłoga od kilkunastu lat odznacza się ponadprzeciętną popularnością, dzięki szeregowi zalet, jakie ze sobą niesie. W procesie projektowania wnętrz istotnym czynnikiem jest umiejętne połączenie wszystkich elementów wyposażenia, zgodnie z przeznaczeniem samego pokoju. Zgodnie z tym, parkiet wykonany z wysokogatunkowego drewna nie tylko kształtuje design pomieszczenia, ale także czyni je przyjaznym i ciepłym. Dowiedz się czym odznaczają się najnowsze podłogi firmy Mazurska Deska, dostępne w ofercie Drewcolor!

Mazurska Deska – dążenie do perfekcji

Firma Mazurska Deska swoją działalność rozpoczęła w roku 1978 od produkcji mebli z drewna litego. Dzisiaj, z ponad 40-letnim doświadczeniem, specjalizuje się ona w wytwarzaniu desek warstwowych, jodeł francuskich, węgierskich oraz klasycznych. To, co niewątpliwie wyróżnia całą firmę jest dbałość o poszczególne elementy w procesie produkcji, z zachowaniem wszelkich zasad zrównoważonej gospodarki leśnej.

Priorytetem Mazurskiej Deski są podłogi warstwowe, w związku z czym korzysta ona wyłącznie z najwyższej klasy narzędzi i środków, takich jak woski olejne impregnujące drewno. Ponad to, odznacza ją innowacyjność, czego przejawem jest stosowanie najnowszych technologii termicznej modyfikacji. Skutkiem takiego działania są m.in. podłogi wykonane z drewna wędzonego o właściwościach wodoodpornych.

W procesie realizacji zlecenia, Mazurska Deska współpracuje z szeregiem firm, dostarczając swoim Klientom produkty najwyższej jakości.

Deska warstwowa dębowa

Jednym z nowych produktów, wchodzących w skład naszej oferty, jest deska warstwowa dębowa. Składa się ona z dwóch warstw, w czym tkwi źródło ponadprzeciętnej wytrzymałości całego parkietu. Wierzchnia wykonana jest z tzw. obłogu dębowego o standardowej grubości 4 bądź 6 mm. Dodatkowe wykończenie w postaci twardych wosków olejnych czyni podłogę odpowiednio nabłyszczoną, co przekłada się na jej pozytywny odbiór. Spodnia warstwa techniczna to trwała, wielowarstwowa sklejka z drewna liściastego, decydująca o ogólnej wytrzymałości całego parkietu.

Klasy jakościowe, z których wykonane są nasze deski warstwowe dębowe to:

  • Prime
  • Rustic
  • Country

Klepka warstwowa dębowa

Klepka warstwowa dębowa to produkt nowy w naszym asortymencie, odznaczający się szczególnym wzornictwem na całej swojej powierzchni. Parkiet ten składa się również z dwóch warstw – wysokogatunkowej sklejki liściastej oraz wierzchniego poziomu użytkowego wykonanego z drewna dębowego. To wyjątkowe połączenie stanowi źródło nie tylko trwałości, ale także klasycznego designu, co podkreślone jest przez wykończenie twardymi woskami olejnymi.

Jodełka francuska dębowa

Trzecim rodzajem parkietu, dostępnym od niedawna w ofercie sklepu internetowego Drewcolor, jest jodełka francuska dębowa. W pierwszej kolejności odznacza się ona szczególnym wzornictwem z zacinanymi się pod kątem 45° deszczułkami, decydującymi o nietuzinkowym designie produktu.

Deski po złożeniu wyznaczają kąt 90°, jednak możliwe jest również spersonalizowane zamówienie z kątem 60°. Sama jodełka francuska dębowa, analogicznie jak w przypadku dwóch, wyżej opisanych, parkietów, składa się z dwóch warstw decydujących o jej wytrzymałości oraz estetyce. Na dodatkowy urok wpływa wykończenie w postaci twardych wosków olejnych.

Drewcolor, czyli 29 lat doświadczenia

29 lat temu, firma Drewcolor rozpoczęła swoją działalność, z najwyższym zaangażowaniem kreując przestrzeń w domach swoich Klientów. Nasi pracownicy, dzięki wieloletniej pracy z drewnianymi parkietami, odznaczają się kompleksową wiedzą na temat podłóg, którą stale i chętnie się dzielą. Priorytetem całego sklepu jest troska o potrzeby Klienta, czego przejawem jest nie tylko wysoka jakość oferowanych produktów, ale także pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia.

Nasza firma oferuje swoim klientom również transport oraz fachowy montaż parkietów w mieszkaniu, co stanowi nieocenioną pomoc w trakcie remontu.